Služby

Vyučený čalouník provádí čalounické práce od oprav a restaurování čalounění , přes výměny a renovace čalounění až po polstrování a potahování kůží. Materiály čalounění si můžete vybrat podle vzorníku. Máme materiály tuzemské i z dovozu. K dispozici je vám množství čalounických látek, jako gobelíny, plyše, mikrovlákna, žinylky a další. Čalouníme rovněž z koženky a pravé kůže . Podle míry zatížení vám doporučíme nejen látku čalounění ale také výplňový a tlumící materiál.

Čalounění nábytku a polstrování dveří.

Čalouníme soudobý nábytek, taburety, židle ,křesla,lavice, sedací soupravy, válendy, otomany, klubovky, ušáky ale také jen postelová čela a samotné polštáře. Provádíme čalounění a polstrování dveří např. pro učebny, ordinace, kanceláře. Čalounění na dveře je vhodné mimo jiné pro své tepelně a zvukově izolační vlastnosti ale i estetické důvody.

Čalouníme interiéry automobilů a lodí.

Majitelům nejen starých motorových vozidel (veteránů) a lodí nabízíme své služby při opravách a renovacích čalounění interiérů aut , kabin a kajut člunů i jachet. Očalouníme i motocyklová sedadla.

Opravy a renovace čalounění starožitného nábytku.

Renovujeme čalounění na starém historickém nábytku. Zachováváme původní vzhled i použitou technologii. Provádíme také výměny prasklých per, pružin a výplňového materiálu.

Čalounění provozoven.

Zhotovujeme i opravujeme čalounění nábytku barů,hotelů, restaurací , posiloven, apod. Renovujeme čalounění lékařských křesel a lehátek.

Pro sklenářské práce doporučujeme:
"Sklenářství Potůček"
Internetové prezentace Benefitweb.cz